TERAPIE & RYTUAŁY

Terapie i rytuały Organique na ciało stworzone zostały z myślą o zabiegach w miejscach, w których klienci poszukują wytchnienia, relaksu, dobrej energii. Terapie posiadają wyjątkowe działania oraz aromaty.

peeling+maska+masaż

Zabieg polecany dla osób odchudzających się, dbających o zgrabną sylwetkę, pragnących skutecznie zwalczyć cellulit, koneserów kawy potrzebujących energii. Kawa znajduję szerokie zastosowanie w produkcji kosmetyków, ze względu na swoje właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Składnik odpowiedzialny za jej działanie to kofeina która poprawia mikrokrążenie, przyśpiesza przemianę materii. Kosmetyki z linii kawowej doskonale oczyszczają i odświeżają skórę, działają orzeźwiająco i pobudzająco a energetyczny zapach poprawia samopoczucie.

peeling+maska+masaż

Zabieg polecany dla osób ze skórą suchą, chcących poprawić koloryt skóry oraz pragnących poprawy nastroju (produkcja endorfin, hormonu szczęscia). Słodki smak i zapach czekolady w jednej chwili wprawiają w dobry nastrój, wyzwalając produkcję endorfin. Czekolada oprócz właściwości nawilżających i wygładzających, działa również antycellulitowo i wyszczuplająco, co zawdzięcza obecności teobrominy i kofeiny. Zabieg poprawia koloryt skóry subtelnie ją brązując zapewniając zdrowy wygląd przez cały rok. Efekt zabiegu to wspaniale wyglądająca , jędrna skóra.

peeling+maska+masaż

Zabieg polecany dla osób ze skórą wrażliwą, suchą o jasnej karnacji, potrzebującej ochrony i regeneracji. Kozie mleko uważane jest za eliksir piękna, ponieważ posiada unikalne właściwości. Kazeina jest bardzo łatwo przyswajalna przez skórę i zapewnia jej intensywne nawilżenie. Peptydy mleczne tworzą na jej powierzchni filtr ochronny. Ma działanie przeciwstarzeniowe.

Peeling solny lub peeling cukrowy (do wyboru…) doskonale oczyści i odświeży skórę  pleców przygotowując ją do relaksacyjno-antystresowego masażu. Masaż jest wykonany masłem shea, które zawiera naturalne oleje, zapewniając intensywną pielęgnację oraz odnawia barierę lipidową skóry. 

Peeling solny całego ciała doskonale oczyszci i odświeży skórę przygotowując ją do dalszych etapów pachnącej pielęgnacji ciała. Zawiera naturalne oleje, które zapewniają komfort stosowania i umożliwiająintensywną pielęgnację. Kolejnym etapem zabiegu będzie nałożenie maski na ciało a nastepnie relaksacyny masaż wykonany masłem Shea, które dzięki swoim właściwościom odnawia barierę lipidową skóry. Skóra staje się jędrna, zdrowsza i wyraźnie nawilżona a ciało zrelaksowane i odpreżone.

MTVSS (Molecular Terminal Valence Sloughing System) To jedna z najbardziej dynamicznych procesów terapii manualnej, która regeneruje i uzdrawia ciało. Zabieg ten ma ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, jego stymulację oraz uaktywnienie, w szczególności kiedy jest wykonywany na stawach. Pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele, które zostało zmienione przez czas i rzeczywistość. Proces MTVSS wspomaga naturalną zdolność naszego organizmu do samoregeneracji. Jest to fenomenalny zabieg dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić całe ciało, a przede wszystkim swój system immunologiczny.

Sam ustalasz intencję na daną sesję (np. dotarcie do źródła konkretnego problemu, uwolnienie stresu itp.) lub szukamy jej wspólnie w czasie wstępnej rozmowy. Sesja opiera się na aktywnych technikach oddechowych (np. rebirthing), czasem włączane są także inne techniki pracy z emocjami, np. aspektowanie czy ćwiczenia bioenergetyczne (np. oparte na praktyce Alexandra Lowena). Podczas sesji często aktywowane i uwalniane są zblokowane/ wyparte emocje. Ostatnim etapem sesji jest integracja i relaksacja. Częste podczas sesji pojawiają się wglądy w sytuacje życiową, zrozumienie jej przyczyn, znalezienie rozwiązań. Po sesji przychodzi poczucie odprężenia, uwolnienia, lekkości, ulgi. Już jedna sesja pozwala uwolnić napięcia i poznać podstawy pracy z oddechem, jednak trwałe skutki przynosi kilkukrotne jej powtórzenie.

Korzyści z sesji

  • uwolnienie stresu i napięć w ciele
  • poczucie spokoju i równowagi emocjonalnej
  • zwiększenie poziomu energii
  • zrozumienie i akceptacja swych wzorców zachowań
  • umiejętność samodzielnego radzenia sobie w stresowych sytuacjach za pomocą oddechu
  • zwiększone poczucie sprawczości, wpływu na własne życie

Przytulanie, to naturalny antydepresant, zmniejszący stres. Odpręża, wpływa pozytywnie na układ nerwowy. Powoduje  zwiększone wydzielanie serotoniny „hormonu szczęścia” i uwolnia endorfiny.  Przytulanie  łagodzi stany lękowe i sprzyja pozytywnym interakcjom społecznym. Zwiększa poczucie bezpieczeństwa, pomaga gdy czujemy się samotni. Wpływa pozytywnie na system odpornościowy.

1h90zł1,5h130zł2h170zł2,5h200zł

Możliwość sesji dla par, a także nauki wprowadzenia Tantry do związku – cena do negocjacji, w zależności od czasu trwania oraz ilości sesji