MASAŻE & SPA

GŁÓWNE ZALETY MASAŻU: poprawia wygląd skóry, relaksuje, rozluźnia napięte mięśnie, eliminuje stres, poprawia krążenie krwi, poprawia jakość snu, uspokaja lub daje zastrzyk pozytywnej energii, usuwa zmęczenie fizyczne i psychiczne, przyspiesza metabolizm, zmniejsza lub usuwa bóle mięśni i stawów, bóle głowy, pomaga w przemianie materii, wzmacnia układ odpornościowy.

To jeden z najbardziej znanych i najczęściej wykonywanych masaży. Ma działanie lecznicze i profilaktyczne,  jest bardzo skuteczną metodą, wykorzystywaną w leczeniu chorób narządu ruchu. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku.

Masaż zalecany jest osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na szybkiej regeneracji mięśni. Masaż może być również wykonywany przed wysiłkiem fizycznym jako forma biernej rozgrzewki, a także jako regeneracja po aktywności fizycznej.

Skuteczny sposób na walkę z cellulitem,  ujędrnia i uelastycznia  oraz poprawia stan skóry, Wykorzystuje się metodę próżniowego zassania skóry z masażem manualnym poprawiając ukrwienie.

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masaż sprawia, że można się w pełni odprężyć, zrelaksować oraz nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

  • Masaż olejem terapeutycznym   30min/80zł      60min/140zł
  • Masaż olejem kokosowym         30min/85zł      60min/150zł
  • Masaż Masłem Shea                  30min/90zł      60min/160zł

Przywraca harmonię całemu organizmowi, podnosi poziom endorfin - hormonu szczęścia,  oddziałuje na psychikę i zmysły poprzez zapach. Idealny dla każdego kto potrzebuje głębokiego relaksu i odprężenia. Jest to zabieg, który ma wpływ zarówno na ciało jak i na duszę. Polecany do skóry suchej, pozbawionej napięcia, prawidłowego odżywienia, wymagającej regeneracji oraz wygładzenia.

wykonywany jest na ciepłym oleju wytopionym z aromatycznych świec. Jest to masaż relaksacyjny, głęboko rozluźniający, oparty głównie na głaskaniach dłońmi i przedramionami oraz gimnastyce biernej. Jest niezwykle przyjemny dla klienta, powodując niezapomniane przeżycia oraz harmonizację ciała i ducha. Działa aromaterapeutycznie ma głównie na celu usunięcie napięć mięśniowych w obrębie pleców, karku i barków, głęboko rozluźnia i relaksuje.

Jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Znacznie poprawia kondycję skóry, ponadto wprowadza w stan równowagi psychofizycznej i odprężenia. W dużej mierze opiera się na idei masażu intuicyjnego. Ma na celu wyrównanie energii witalnej w ciele masowanej osoby.

Masaż tantryczny, to coś więcej niż zmysłowość i odprężenie, to stan relaksu, czuły dotyk, pełen zrozumienia i akceptacji. Oparty jest na przepływie energii w ciele, prowadzącym do odblokowania kanałów energetycznych, uzdrowienia, błogości oraz witalności. W masażu ważny jest równomierny oddech, który wycisza emocje. Przywraca dobre sampoczucie łagodząc stres i pomaga uzyskać lepszą świadomość własnego ciała.

Jest to jeden z najbardziej zmysłowych masaży. Subtelne ruchy masażysty, orientalna muzyka oraz kroki taneczne wykonywane przez masażystę sprawiają, że masaż Lomi Lomi Nui jako jedyny niesamowicie wpływa na emocje osoby masowanej. Rytm masażu odzwierciedla rytm natury, dzięki czemu doznania osoby masowanej można określić jako zupełne ukojenie zmysłów i powrót do źródła. Wykonywany za pomocą gorących olejków przy dźwiękach hawajskiej melodii, Dzięki muzyce masaż pomaga w pełni się zrelaksować, gwarantując przy tym chwilę odpoczynku i odprężenia. Uwalnia ciało i umysł od stresów oraz od negatywnych przeżyć, pomaga odzyskać równowagę emocjonalną, rozluźnienia mięśnei i uelastycznienia stawy.

Masaż Intuicyjny z intencją.
Głęboko relaksujący masaż poprzedzony krótką medytacją wyciszającą umysł oraz osadzającą w ciele. Intencją masażu jest spotkanie z własnym Sercem i wypełnienie ciała miłością płynącą z niego. Połączenie czułego dotyku, przepełnionego miłością oraz świadomego oddechu wypełni ciało błogością, przyjemnością i poczuciem spokoju. Rekomenduję przyjęcie masażu w nagości, ewentualnie w bieliźnie. Istnieje również możliwość otrzymania masażu w ubraniu z naturalnej tkaniny przylegającej do ciała. Sesja trwa 2-2,5 godz.

MASAŻ DŹWIĘKIEM mis tybetańskich ma działanie głównie relaksujące.To terapia, która przywraca harmonię, odpręża, rozluźnia i dodaje witalności. Usuwaja strach, stany depresyjne, niepewność i wewnętrzne blokady. Dźwięk redukuje stres, zwalcza migreny, usuwa ból i pomaga w bezsenności.
Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało powodując wibrację, masaż czystym dźwiękiem, a także osiągnięcie stanu wewnętrznego spokoju i wzrost pewności siebie. To wspaniały masaż komórkowy dla ogromnej liczby komórek w ciele. Tworzy wyjątkową harmonię, która swą głębią przenika całą naszą istotę - ciało, umysł i duszę.

Jest wykonywany w tym samym pomieszczeniu  jednocześnie, w klimacie ciepłego światła świec i relaksacyjnej  muzyki, zwieńczony kieliszkiem czerwonego/białego wina. Jest  to propozycja romantycznego wieczoru dla przyjaciół, dla par... z okazji rocznic, urodzin czy walentynek to świetny pomysł na budowanie wzajemnej bliskości. Wspólny relaks pozwoli na doznanie niesamowitych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.

Wykonywany jednocześnie przez dwie osoby zapewni Państwu niespotykane odprężenie. Jest to jeden z najbardziej luksusowych masaży, gwarantujących uwolnienie od stresu, rozluźnienie całego ciała oraz przywrócenie równowagi fizycznej, jak i duchowej.